پاورپوینت درباره معاهدات و قراردادهای ملی و بین المللی

مطالب دیگر:
پاورپوینت برنامه پیشگیری از ایدز در محیط کارپاورپوینت نور در معماری 2........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت یونگ ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت گنبد در معماری اسلامی........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت آنالیز شمس العماره + CADپاورپوینت مسجد و مدرسه آقا بزرگ کاشان 3پاورپوینت آیینه خانه بجنوردطرح لایه باز برچسب عرق نعناء، عرق گیاهی نعناعپاورپوینت آینه کاری ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت گچ بری ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت هنرخوشنویسی ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت کاروانسرا 2........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.نمونه سوالات درس نهم دین و زندگی یازدهمپاورپوینت بررسی اسراف در اقتصاد اخلاق پاورپوینت بررسی اصول سازمانپاورپوینت بررسی انرژی زمین گرماییپاورپوینت بررسی آبیاری بارانی کلاسیکپاورپوینت بررسی بازار پول و سرمایهپاورپوینت بررسی بازارهای پولی و مالیپاورپوینت بررسی بهبود مستمر فرآیندپاورپوینت بررسی بهداشت مادران و نوزادانپاورپوینت بررسی بهره وری در سازمانپاورپوینت بررسی بهینه سازی موتور جست وجوپاورپوینت فصل 3روانشناسی رشد ، رشد روانی وفرهنگی پاورپوینت بررسی بيماري لپتوسپيروسيس
پاواورپوینت, معاهدات و قراردادهای ملی,تحقیق و مقاله|1715792|bwa
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت درباره معاهدات و قراردادهای ملی و بین المللی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 17 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

معاهدات بین المللی

(1883) قرارداد پاريس براي محافظت و حمايت از مالکيت صنعتي

(1886) قرارداد برن براي محافظت و حمايت از حق انحصاري اثر

(1891) قرارداد مادريد و اصلاحات آن: محافظت از مالکيت صنعتي و ثبت بين المللي علائم تجاري

(1893)ادغام دفاتر بين المللي پاريس و برن و تشکيل دفتر بين المللي متحد براي حمايت از مالکيت معنوي

(1960) تغيير ساختار و انتقال دفتر بين المللي متحد از برن به ژنو

(1970) تغييرات اساسي در دفتر بين المللي متحد و تبديل آن به سازمان جهاني مالکيت معنوي WIPO

(1974) شناخته شدن (WIPO) به عنوان پانزدهمين سازمان تخصصي سازمان ملل متحد

(1985) موافقت نامه لیسبن در مورد حمایت از اسامی مبداء و ثبت بین المللی آنها

(1970) معاهده همکاري ثبت اختراع PCT و اصلاح آن در سال 1979

(1994) توافق نامه TRIPS (مراکش) براي جنبه هاي تجاري مربوط به IPR